LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 741.00 mm |
| Gross height (mm) | 2104.00 mm |
| Gross weight | 81.00 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Net weight | 74.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 1.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg, gbbs322cev, kulmikud

